Koncert ku czci bł. Jana Pawła II

W niedzielę 22 maja 2011r. o godz. 17.00, w Wiejskim Domu Kultury we Frydrychowicach, rozpocznie się koncert ku czci błogosławionego Jana Pawła II.

Wystąpią m.in.:

 • „Chór Frydrychowice”
 • Schola „Niezapominajki”
 • Zespół „Septyma”
 • Zespół „Dziewiąta Gama”

Plakat promocyjny – .pdf

 

Koncert ku czci błogosławionego Jana Pawła II

Frydrychowice

 

Nadesłane przez A. Jakubowska

This entry was posted in Atrakcje, Czas wolny, Frydrychowice, gmina Wieprz, Imprezy, WDK, Wydarzenia and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

17 Responses to Koncert ku czci bł. Jana Pawła II

 1. Pingback: Nitro Helicopters

 2. Pingback: china sucks

 3. Hakim says:

  Co do upadku goozgdarcpeso odsyłam do rankingf3w gmin i wskaźnikf3w, np. bezrobocia, nowo-otwieranych firm, procentu młodzieży wracających po studiach do miasta i podejmujących tu pracę. Rządy Filipiak okazują się całkowitą porażką.Co do upadku kultury nie mam żadnych wątpliwości, bo w kulturalnym życiu miasta uczestniczę od 15 lat. Ostatnio sytuację ratuje działanie WCK, ale i tu następuje erozja. Z dwf3ch letnich festiwali został już tylko jeden i w dodatku coraz bardziej podwf3rkowy .Lokalni dziennikarze, ale też radni Rady Miejskiej zatrudniani przez burmistrz to polityczna korupcja w czystej postaci.Niegospodarność nieudowodniona? Co Pan pisze? Proszę spojrzeć na rynek i jego rewitalizację . Nie mam wątpliwości, że Prokuratura Rejonowa do końca chronić będzie tyłek lokalnych książąt, ale prędzej czy pf3źniej jakiś zarzut będzie musiała postawić, niekoniecznie w sprawie rynku.Rażące łamanie prawa przez Burmistrz? Proszę bardzo fikcyjne umowy dla politycznych klientf3w w rodzaju Kotarby czy Płaszczycy, kłamstwa w odpowiedzi na interpelacje, fałszowanie protokołf3w Rady Miejskiej, niezwołanie sesji na wniosek radnych te ostatnie w porozumieniu z Przewodniczącym RM Szczurem. Jest tego więcej, ale nie chce mi się tutaj wymieniać. Czy burmistrz zostanie wreszcie ukarana? Jeżeli uda się w przyszłości zmienić prawo, bo na razie burmistrzowie w znacznej mierze pozostają w swych działaniach bezkarni.Retoryka Wyroby? Wyroba publicznie, na swoim blogu nazywa burmistrz największym złodziejem na gminnym budżecie w 1000-letniej historii samorządu wadowickiego , szefa Prokuratury Rejonowej sługą wadowickiej mafii, ale na pewno już nie prokuratorem . Czy ma na to jakieś dowody? Faktem jest, że ani jeden, ani drugi z pomf3wionych nie podejmują przeciwko niemu żadnych działań w celu obrony własnego dobrego imienia. Nawet nie prf3bują tych ocen prostować. Dlaczego? Blog Wyroby czytają przecież setki osf3b. Zostawiam Pani do przemyślenia.

 4. Pingback: My review

 5. nusuedbymg says:

  xsOB98 , [url=http://qtlasuyaxbsh.com/]qtlasuyaxbsh[/url], [link=http://anqpwrbvosak.com/]anqpwrbvosak[/link], http://iqclllaeasjr.com/

 6. Pingback: zero gravity chair

 7. Pingback: Flirty Text Messages

 8. renxozukbl says:

  iDafyS , [url=http://dzqtolhxmufe.com/]dzqtolhxmufe[/url], [link=http://fnugwsmbmcxf.com/]fnugwsmbmcxf[/link], http://jhuzpkjfkqcn.com/

 9. Pingback: justthousands.com

 10. Pingback: p90x workout

 11. Pingback: weight loss fast tips

 12. Pingback: low vitamin d symptoms

 13. Pingback: discount tire coupons

 14. Pingback: what date did i conceive

 15. Pingback: Rencontres libertines