Witamy wakacje z Domem Kultury

Wiejski Dom Kultury we Frydrychowicach przygotował bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży na pierwszy miesiąc wakacji. Wolny czas będzie można spędzić m.in. na wycieczkach na Górę Żar, do Krakowa i Andrychowa oraz na ciekawych zajęciach w WDK. Nie zabraknie również pokazu filmów w kinie letnim i wieczornego ogniska.

Szczegóły na plakacie – pobierz .pdf

This entry was posted in Atrakcje, Czas wolny, Frydrychowice, Imprezy, WDK and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

24 Responses to Witamy wakacje z Domem Kultury

 1. Pingback: zyzz video

 2. Pingback: lainaa

 3. Pingback: shower wall panels

 4. Pingback: build a website

 5. Ihunwo says:

  Nie zgodzę się, że oświata wadowicka rentpzeeruje sobą jakiś nadzwyczajny poziom. Przyjrzyjmy się dyrektorom szkf3ł gminnych i powiatowych, a więc nominatom lokalnego układu. O kilku z nich było głośno z racji nepotyzmu i arogancji władzy właśnie, połączonych z brakiem kompetencji. Ponownie wybrano ich jednak w wyniku ustawionego konkursu. A były dyrektor Papieskiego Liceum i afera z jego zatrzymaniem po spożyciu alkoholu za kf3łkiem? Do tego cześć z tych osf3b pełniła funkcje radnych, oczywiście w całkowitej zależności od układu.Nie wiem, co można kulturalnego otrzymać w Wadowicach. Jeżeli WCK akurat czegoś nie organizuje, miasto jest martwe. Osoby, ktf3re coś chcą robić, napotykają na ścianę w urzędzie miasta nie ma z kim rozmawiać, a WCK wspf3łpracuje tylko ze znajomymi burmistrz. Przykładem są stosunki z Towarzystwem Miłośnikf3w Ziemi Wadowickiej czy Muzeum Polsko-Amerykańskim, żeby wymienić tylko dwie jednostki kultury zasłużone dla miasta.Jeżeli chodzi o gospodarkę, to uważam, że błędy popełniono przede wszystkim na szczeblu lokalnym brak inkubatora przedsiębiorczości, urząd pracy, wydział pozyskiwania środkf3w unijnych. Zwalanie tego na politykę gospodarczą kraju wobec zupełnej amatorki w mieście nie jest zabiegiem uczciwym.Oczywiście nie wiem wszystkiego o wszystkim, ale staram się pisać i mf3wić o rzeczach, o ktf3rych mam pojęcie. Wracając do E. Wyroby na jego blogu nie tylko są wyzwiska, ale rf3wnież opis rzekomych afer i dokumenty. I myślę, że to właśnie decyduje o tym, że mimo karygodnego języka stał się on bezkarny. W sądzie bowiem mogłoby się okazać że oskarżyciel ma słabe argumenty. Stylu Skorpiona rf3wnież nie pochwalam, lecz znacznie bardziej niż jego bluzgi razi mnie arogancja burmistrz i jej rzecznika oraz sposf3b, w jaki traktują mieszkańcf3w.

 6. Pingback: cash advance

 7. nwaafwcn says:

  mpAEvA , [url=http://ghyvvnvtvfgc.com/]ghyvvnvtvfgc[/url], [link=http://tvqpwulczosd.com/]tvqpwulczosd[/link], http://zmgxxagaspfr.com/

 8. Pingback: white shag rugs

 9. swivtmitem says:

  DsgSVe , [url=http://tzclbyrkjzel.com/]tzclbyrkjzel[/url], [link=http://zpoiqlaclowh.com/]zpoiqlaclowh[/link], http://zpseuyngicir.com/

 10. Pingback: www.searscard.com

 11. Pingback: BISSELL ProHeat 2X Carpet Cleaner

 12. Pingback: best penny stocks

 13. Pingback: lainaa NOPEASTI!

 14. Pingback: career training schools

 15. Pingback: mon site

 16. Pingback: click here

 17. Pingback: solar

 18. Pingback: raspberry ketone

 19. Pingback: here

 20. Pingback: buy raspberry ketones

 21. Pingback: aaron wall

 22. Pingback: http://www.amazon.com/gp/product/B007UGPDOU/