Czy w tym roku znowu będzie powódź?

Czy w tym roku powtórzy się sytuacja z poprzedniego 2010r., kiedy to w połowie maja Frydrychówka i Wieprzówka wystąpiły z brzegów, zalały domy i budynki gospodarcze oraz zniszczyły drogi i mosty?

Poniżej kilka filmów z ubiegłego roku:

 

This entry was posted in Filmy, Fotografie, Frydrychowice, gmina Wieprz, powiat wadowicki and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

17 Responses to Czy w tym roku znowu będzie powódź?

 1. Pingback: zyzz kid

 2. Pingback: car repo auctions

 3. Pingback: make a website

 4. Ajay says:

  cieszę się, że Cię rozbawiłem, a twe cha cha cha brzmi w moich uszcah jak najwspanialsza muzyka. Jednakże wracając do meritum problemu, teoretyzowaniem zaprezentowanym w powyższych komentarzach dajesz jednoznaczny dowf3d, że nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu samorządu, obowiązującym prawie, a Twoja wizja rzeczywistości zatrzymała się na poziomie Jasia z IIId. W obecnej rzeczywistości kierunek obrany przez magistrat jest jedynym, zapewniającym miastu jakikolwiek rozwf3j. To realia rynku doprowadziły do upadku firm i przedsiębiorstw. I właśnie tą lukę prf3buje zapełnić burmistrz tworząc miejsca pracy, a przez to stając się największym pracodawcą w gminie. Dogłębna analiza potrzeb mieszkańcf3w owocuje podejmowaniem działań mających na celu pozyskiwaniem pozabudżetowym środkf3w, ktf3re mają służyć lokalnej społeczności poprzez promowanie lokalnych firm będących konsumentem tych środkf3w. Takie działanie pozwoliło np wodociągom na zrealizowanie wielomilionowej inwestycji, czego wymierne efekty odczuwa dzisiaj każdy wadowiczanin. Ganiona rewitalizacja rynku w istocie poprawi komfort życia nie tylko mieszkańcf3w tego placu, zmuszając ich do proekologicznych działań: jednokierunkowy ruch zmusi do omijania tego miejsca, co zaowocuje zmniejszeniem emisji spalin, a konieczność dowozu opału w workach do kamienic przy rynku wymusi na kamienicznikach proekologiczne inwestycje w nowoczesne kotły opalane groszkiem węglowym. Inwestycje oświatowe zaowocowały pozyskaniem nowych, pięknych placf3wek (dwie wspaniałe hale), a że rozmach i nowoczesność musi kosztować, tak więc nie może dziwić, że oświata jest tą częścią wadowickiego budżetu, ktf3ry pochłania największe środki. Bo w tym mieście inwestuje się w ludzi, mając świadomość, że jest to długofalowa inwestycja. Także dzięki przemyślanym rozwiązaniom Wadowice to jedyne miasto w regionie, ktf3re rozwiązało problem nasilającego się ruchu ulicznego. Jedyna obwodnica w całym regionie pozwala na bezproblemowy ruch samochodowy w obrębie miasta, a brak jednolitego frontu mieszkańcf3w wobec zewnętrznych działań BDI spowodował, że do dzisiaj wracając z Krakowa od strony Brzeźnicy, w godzinach szczytu musimy stać w korkach, co praktycznie dwukrotnie wydłuża czas na pokonanie trasy Krakf3w Wadowice. Nakładają się na to wszystko działania wadowickiego starostwa, w pełni uzupełniając wachlarz działań na rzecz lokalnej społeczności. Tak więc Twojemu teoretyzowaniu przedstawiam tutaj konkrety, świadczące o poprawności starego porzekadła: kto mocny w gębie, ten chudy w uszcah.

 5. fnkaeakqt says:

  O384hq , [url=http://dnqxhsdxbzvi.com/]dnqxhsdxbzvi[/url], [link=http://rxxcdnteafge.com/]rxxcdnteafge[/link], http://cojbxeobilnc.com/

 6. Pingback: payday loans

 7. Pingback: renter's insurance

 8. gpvbruh says:

  yZ5v9z , [url=http://oyqwygvjxlpl.com/]oyqwygvjxlpl[/url], [link=http://xowkixkluyoe.com/]xowkixkluyoe[/link], http://yzebcaphlhsu.com/

 9. Pingback: P90X2Review

 10. Pingback: kulutusluottovertailu

 11. Pingback: Gold Prices Today

 12. Pingback: stretch marks removal

 13. Pingback: best way to get faster

 14. Pingback: Rencontres libertines

 15. Pingback: black